Potřebujeme Vás

Odstartujte svou kariéru s Wienerberger eurostroj, spol. s.r.o. . Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.

Právě teď hledáme do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

  • Firma Wienerberger eurostroj je dceřinou společností světového koncernu Wienerberger, který je předním výrobcem konstrukčního a fasádního zdiva, keramické a betonové dlažby, střešní krytiny, keramických a plastových potrubí. My v Eurostroji se zaměřuje na výrobu náhradních dílů, kompletních technologických celků, opravy a repase výrobních technologií zpracovávajících cihlářskou surovinu. Naše výrobky jsou převážně z konstrukční oceli, případně zušlechtěných, otěruvzdorných ocelí a nerezových materiálů. Chcete se stát součástí týmu odborníků, a vytvářet součásti a strojní zařízení pro cihlářský průmysl? Ve firmě Wienerberger Eurostroj nabízíme tyto volné pozice:
  • Provozovna Teplice

    Horizontkář - Frézař

    Pracovní náplň
    • Obsluha klasické (konvenční) horizontální vyvrtávačky W200HA
    • Čtení výkresové dokumentace
    • Příprava stroje, nastavení a seřízení
    • Spolupráce s technologem a mistrem
    • Kontrola výrobků dle dokumentace
    • Práce s dílenskými měřidly
    Nabízíme
    • Zázemí stabilní společnosti
    • Příspěvek na stravování
    • Nápoje na pracovišti zdarma
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Zaměstnanecká sleva na výrobky
    • 5 týdnů dovolené
    • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
    • 13. mzdu
    Požadujeme
    • Minimální vzdělání SOU
    • Praxe v oboru
    • Znalost CNC obráběcích strojů a systému Heidenhain velkou výhodou
    • Znalost technologie obrábění
    • Znalost čtení výkresové dokumentace
    • Znalost nástrojů pro obrábění
    • Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
    • Flexibilita
    Kontakt

    Provozovna České Budějovice

    Hledáme kolegu (m/ž) na pozici přípravář/rozpočtář v Českých Budějovicích.

    Přípravář / Rozpočtář

    Co tě u nás čeká?
    • Komunikace se zákazníky, techniky a obchodními zástupci
    • Příprava a tvorba nabídek, zakázek
    • Tvorba technických postupů výroby a podkladů pro výrobu
    • Spolupráce a administrativní podpora vedoucího technického oddělení
    • Předávání podkladů do konstrukčního odd.
    • Objednávání zboží u výrobců a dodavatelů – evidence těchto objednávek a dodávek
    • Revize dodržování termínů dodavatelů
    • Revize dodržování termínů výroby a expedice
    • Příprava podkladů pro SAP - odpis skladů
    • Zpracování reklamací
    • Příprava podkladů pro pravidelné meetingy v rámci firmy
    • Reporting nadřízeným
    • Podpora expedienta – tvorba dodacích listů, CMR, podkladů k fakturaci, vývozní dokumentace, Pravidelné revize přeprav a jejich evidence
    Co čekáme my?
    • Středoškolské vzdělání s maturitou (ideálně technického nebo ekonomického směru nikoliv podmínkou)
    • Velmi dobré organizační schopnosti
    • Schopnost plánovat
    • Pečlivost, zodpovědnost, týmový duch
    • Pozitivní přístup k práci
    • Dobré komunikační dovednosti
    • Ochota učit se
    • Technické myšlení
    • Schopnost práce pod tlakem
    • Flexibilita a ochota pracovat přesčas
    • Komunikativní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem (denní komunikace)
    • Pokročilou znalost MS Office převážně Excel (podmínkou)
    • Znalost software Solitea Infor (výhodou nikoliv podmínkou)
    • Znalost software SAP (výhodou nikoliv podmínkou)
    Nabízíme
    • Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup ihned
    • Jednosměnný provoz
    • Roční odměny
    • Příspěvek na stravování, nápoje na pracovišti
    • Multisport karta za 430 Kč/měsíc
    • Penzijní připojištění 1500 Kč/měsíc
    • Příspěvek na dojíždění
    • Benefitní program Pluxee
    • Zaměstnanecké slevy na produkty
    Kontakt

    Chcete s námi dělat věci pořádně? Ozvěte se!
    České Budějovice
    Sídlo společnosti
    • Plachého 388/28
    • 370 06 České Budějovice
    • Česká Republika
    Strojní Provoz
    • Dobrovodská 129
    Teplice
    Strojní provoz
    • Řetenická 133
    • 415 03 Teplice
    Následujte
    nás na sociálních sítích

    © 2018-2024 Wienerberger eurostroj, spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno u malbardesign.com

    kontakt qr code